PL GB
2017-01-27 15:00:00
Wiosenne otwarcie sezonu z Wee.

        Pragniemy poinformować, że już w marcu na targach Gardenia 2017 firma BRADAS rozpocznie akcję marketingową mającą na celu pozyskanie nowych klientów dla naszych dystrybutorów. W tym celu nawiązaliśmy współpracę ze szwajcarską firmą wee.com , której kampania marketingowa właśnie wystartowała w polskiej telewizji.

https://www.youtube.com/embed/06KH_ONTr_8

        Wee pomoże nam zbudować specjalną mapę lokalizacji naszych dystrybutorów, którą będziemy promować na targach przy pomocy aplikacji weeAPP oraz specjalnie do tego celu przygotowanych kart i ulotek.

           Naszym celem jest zwiększenie obrotów naszych dystrybutorów oraz zbudowanie silnych, stałych relacji z naszymi klientami. Dzięki systemowi wee nasi dystrybutorzy będą mieli możliwość informowania swoich klientów o wszystkich nowościach, promocjach, a w święta wysłać swoim klientom życzenia. Wierzymy, że takie działanie znacznie zwiększy sprzedaż naszych produktów w Państwa punktach handlowych.

                     Więcej informacji na temat planowanej akcji marketingowej oraz dokładne instrukcje o wdrożeniu systemu  i pojawieniu się na budowanej przez nas mapie sieci dystrybutorów, uzyskają Państwo pod nr telefonu: 727 906 805

Powrót
 


adres:
"CZARUŚ" Dystrybucja i Usługi Cezary Rogulski
ul. Okrzei 89
05-400 Otwock


email:
cezary-rogulski@wp.pl


telefon: 
tel. +(48)507 756 324

 
Trwa generowanie cennika, proszę czekać